w

Dwie nowe marki OWLET Premium i OWLET Originals

Największy francuski producent opraw OPAL podpisał z nami umowę na dystrybucję 😊

Jesteś optykiem i jesteś ciekaw cen kolekcji OWLET? Zarejestruj się na naszej stronie.

OPAL to największy producent opraw istniejący na rynku francuskim. Firma OPAL została stworzona w 1995 roku przez François Fort. Od tamtego czasu nie przestaje się rozwijać, aktualnie oprawy tej firmy można znaleźć w ponad 70 krajach. Teraz również w Polsce, w firmie Lunetia.pl.

OPAL to firma, która specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji opraw optycznych. Oprawy tej firmy tworzone są przez projektantów i grafików, którzy szczególnie dbają o estetykę opraw, a laboratorium testowe firmy, gwarantuje wysoką jakość stworzonych opraw. Firma OPAL chce podbić polski rynek oprawkami Owlet Premium oraz Owlet Originals, dzięki którymi OPAL zdobył tytuł lidera sprzedaży opraw w niskiej cenie. Owlet Premium jest kolekcją modową, która może spokojnie rywalizować z najbardziej znanymi markami pod względem stonowanej estetyki i jakości produktów. A wszystkie modele są wyposażone w elastyczne fleksy.

W ofercie Owlet Premium każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla odważniejszych firma przygotowała oprawy z acetatu w różnych barwach np. turkusowy, pomarańczowy czy zielony, lub z kolorowymi detalami na zausznikach. Natomiast osoby preferujące stonowane barwy, będą mogły wybrać dla siebie klasyczne modele w odcieniu głębokiej czerni lub brązu, które sprawdzą się w stylizacji glamour. Owlet Premium posiada również w swojej ofercie oprawy z metalu, dostępne w klasycznych, jak również w wyjątkowych kolorach.

Druga kolekcja, Owlet Originals, to kolekcja łącząca w sobie modę i klasykę w jednym.

Stawiająca przede wszystkim na oprawy metalowe o niepowtarzalnym kształcie. Oprawy Owlet Originals spełnią wszystkie oczekiwania osób noszących okulary, a do tego są w atrakcyjnej cenie.

admin

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jak często wymieniać okulary?

Kompletny przewodnik po wyborze oprawek okularowych: acetat kontra metal